Apraksts
Tehniskie parametri
Saliekami iepirkšanās ratiņi
Saliekamo iepirkšanās ratiņu izmēri ir 30*30*45 cm, ar ietilpību 42L, It
nodrošina pietiekami daudz vietas visu veidu ikdienas preču pārvadāšanai.
Salocīts augstums ir tikai 6 cm, un to ir ļoti viegli uzglabāt jebkurā mājas stūrī.
Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, izturīgs un viegli tīrāms, nesaņem rūsu pat pēc ļoti ilga lietošanas laika.
Četri PP gumijas riteņi padara ratiņus viegli ritošus un ļoti klusus.
Ratu groza atvēršana un salocīšana prasa tikai dažas sekundes, un to ir viegli lietot ikvienam.
Produkta informācija
| Vārds | saliekami iepirkšanās ratiņi |
| Modelis | XJG8067 |
| Jauda | 42L |
| Kravnesība | 70 kg |
| Ratu svars | 3 kg |
| Groza izmērs | 30*30*45 cm |
| Atvērts izmērs | 89*45*39 cm |
| Iepakojuma izmērs | 100*38*36 cm, 9gab/kastīte; 1842 gab./20GP, 4473 gab./40HQ |
| MOQ | 2090 gab |
| Materiāls | Dzelzs caurule ar krāsas pārklājumu |
| Ritenis | 63mm/140mm; PP/PP, PVC |




Saliekamo iepirkumu ratiņu īpašības
1. Pareiza ietilpība: ar 42L tilpumu, šie saliekamie iepirkumu ratiņi var pārvadāt dažādas preces, kas ir liela palīdzība mūsu ikdienas dzīvē.
2. Augsta kvalitāte: nerūsējošā tērauda rāmja konstrukcijai ir izturība un izturība.
3. Grozāmais ritenis: ar četru riteņu konstrukciju ar asi, saliekamie ratiņi var viegli un vienmērīgi izbraukt dažādus reljefus.
4. Ērtības: saliekamo dizainu ir viegli pārvadāt vai uzglabāt. Salokāms rāmis ļauj ratiņiem uzglabāšanas laikā aizņemt mazāk vietas.
5. Daudzfunkcionāls: tas ir ļoti piemērots ikdienas pārtikas veikšanai, iepirkšanai, veļas savākšanai vai ikdienas pārvadāšanai. Tas ir arī ļoti piemērots, lai nokļūtu metro vai ātri nokļūtu pārtikas preču veikalā, vietējā delikatesē, maizes ceptuvē vai veikalā.
Mūsu rūpnīca:
1997. gada maijā tika dibināta kompānija Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
2002. gada maijā tika dibināta kompānija Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
2006. gada februārī visā pasaulē pieteicās preču zīmei “TENG'trademark”
2008. gada jūlijā nokārtoja ISO9001-2000 starptautiskās kvalitātes sistēmas sertifikātu
2011. gada maijā iziet BV revīziju
2017. gada martā ieguva ROHS 2.0 sertifikātu
2019. gada septembrī tika dibināts uzņēmums Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
2020. gada augustā Xingteng saņem vēl vienu izgudrojuma patentu, ko apstiprinājusi ASV patentu birojs.


Populāri tagi: saliekami iepirkšanās ratiņi, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošana
Nosūtīt pieprasījumu











