Pārtikas preču velmēšanas komunālie ratiņi
Apraksts
Tehniskie parametri
Pārtikas preču velmēšanas komunālie rati
Vai jums ir apnicis bagāža ar daudzām somām rokās un rokās, iepērkoties vai ceļojot? Vai jums ir apnicis kāpt pa kāpnēm, nesot somas rokās, kad atgriežaties no lielveikalu iepirkšanās? Jiaxing Xingjie Machinery ražotie pārtikas preču velmēšanas komunālie ratiņi var padarīt jūsu dzīvē daudz atšķirīgu!
Pārtikas preču velmēšanas komunālie ratiņi pašlaik ir pirmā izvēle vietējiem vides aizsardzības produktiem. Tās izskats pakāpeniski aizstāj vienreizlietojamos plastmasas maisiņus, un tam ir atpūtas, praktiskuma un vides aizsardzības priekšrocības.
Saliekamo ratiņu izmantošana padara vecākā dzīvi ērtāku. Tas ir lieliski piemērots dzīvošanai pilsētās un pilsētā, ikdienas pārtikas preču iepirkšanās, veļas savākšanai, pat var tikt izmantota ārā, piemēram, kempingam. To var salocīt, viegli uzglabāt automašīnā vai mājās. Tas var uzkāpt pa kāpnēm, lai tas būtu bez piepūles.
Detalizēta informācija par produktu
| Vārds | pārtikas preču velmēšanas komunālie ratiņi |
| Modelis | XJG8078 |
| Jaudas | 109L |
| Kravnesība | 30KG |
| Ratiņu svars | 4.6KG |
| Groza izmērs | 59*40.5*45cm |
| Atvērtais lielums | 103*54*58.5cm |
| Iepakojuma izmērs | 110*10*52cm, 2gab/kartona kārba; 870gab/20GP, 2360gab/40HQ |
| MOQ | 870gab |
| Materiāls | Dzelzs caurule ar krāsas pārklājumu |
| Ritenis | 240mm/130mm; PP/EVA |

Pārtikas preču velmēšanas utilītas ratiņu īpašības
1. Izturīga struktūra: Mēs izmantojam augstas kvalitātes un izturīgu metālu, lai šo saliekamo iepirkumu grozu varētu izmantot ilgu laiku un bieži.
2. Izturīgi riteņi: Riteņi ar ass dizainu atvieglo ratu ripošanu uz dažādiem ceļiem. Negabarīta aizmugurējais ritenis padara ratus stabilākus pārvietojoties un transportējot.
3. Salokāms dizains: Praktiskais iepirkumu grozs padara transportēšanu un uzglabāšanu vieglu un bez raizēm. Mēs izstrādājām grozu tā, lai tas būtu salokāms un plakans, tāpēc tas neaizņem daudz vietas.
4. Multi funkcijas: Šie ratiņi tiek izmantoti ne tikai priekšmetu transportēšanai no veļas un pārtikas veikaliem, bet arī kempinga aprīkojumam un dārzkopības instrumentiem. To plaši izmanto biroja dokumentos, koferos, pudelēs pildītā ūdenī, pludmales aprīkojuma virtuves piegādātājos.
Mūsu rūpnīca
1997. gada maijā tika dibināta Jiaxing xingteng Plastic Co.
2002. gada maijā tika nodibināts Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
2006. gada februārī iesniedza pieteikumu "TENG" preču zīmei visā pasaulē
2008. gada jūlijā tika nokārtots ISO9001-2000 starptautiskais kvalitātes sistēmas sertifikāts
2011. gada maijā pieņem BV revīzijas
2017. gada martā ieguva ROHS 2.0 sertifikātu
2019. gada septembrī tika dibināta Anhui Xingteng Logistics Equipment Co. Ltd
2020. gada augustā Xingteng iegūst vēl vienu izgudrojuma patentu, ko atļāvusi ASV Patentu iestāde.

Populāri tagi: pārtikas preču velmēšanas komunālie rati, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošanai
Nosūtīt pieprasījumu











