Apraksts
Tehniskie parametri
Pārnēsājamie ritošā rati pēdējos gados ir kļuvuši arvien populārāki, pateicoties to daudzpusībai, ērtībai un videi draudzīgumam. Izgatavoti no augstas kvalitātes PP materiāla, šie ratiņi piedāvā drošu un videi draudzīgu alternatīvu tradicionālajiem iepirkumu maisiņiem, ļaujot patērētājiem samazināt plastmasas maisiņu lietošanu un aizsargāt vidi.
Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd izstrādātie pārnēsājamie ritošie ratiņi ir gan viegli, gan piemēroti, un, pats galvenais, tos ir arī ērti nēsāt. No šī brīža vairs nav jāuztraucas par apmulsumu, iepērkoties, jo īpaši meitenēm un veciem cilvēkiem mājās. Tas nevarētu būt praktiskāk.
Produkta informācija
| Vārds | Pārnēsājami ritošie ratiņi |
| Modeļa numurs | XJG8069 |
| Jauda | 63L |
| Kravnesība | 50 kg |
| Svars | 2,9 kg |
| Groza izmērs | 52*32*38 cm |
| Atvērtais izmērs | 33*38*58cm (roktura garums: 42 cm) |
| Iepakojuma izmērs | 44,5*18*67 cm, 2 gab./kartona. 1043 PCS 20GP, 2534 PCS 40HQ |
| Groza materiāls | PP plastmasa |
| Stieņa materiāls | Alumīnijs |
| Ritenis | 90mm, PP/PVC |
| Krāsa | pilna krāsa, to var pielāgot pēc jūsu pieprasījuma |
| Logotips | Pieņemiet pielāgoto logotipu |
| Pieteikums | Iepirkšanās, pikniks brīvā dabā, birojs, skola utt |




Pārnēsājamo ritošo ratiņu īpašības
1. Lielas ietilpības iekraušanas kaste.
2. PP materiāls: viegls, tikai 2.9KG ar 63L tilpumu. Alumīnija stienis: viegls un stabils, nerūsīs.
3. Atveras un salokās dažu sekunžu laikā, ērti lietojams ikvienam.
4. Salocītā stāvoklī augstums ir tikai 15cm, var ietaupīt vietu un uzglabāšanu jūsu automašīnā vai skapī mājās.
5. Gludi un klusi riteņi, viegli ripināmi
6. Pieejamas dažādas krāsas, logotipu var pielāgot.
Mūsu rūpnīcas vēsture
1997. gada maijā tika dibināta Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
2002. gada maijā tika dibināta Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
2006. gada februārī visā pasaulē pieteicās preču zīmei "TENG".
2008. gada jūlijā nokārtoja ISO9001-2000 starptautiskās kvalitātes sistēmas sertifikātu
2011. gada maijā iziet BV auditu
2017. martā ieguva ROHS 2.0 sertifikātu
2019. gada septembrī tika dibināts uzņēmums Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
2020. gada augustā Xingteng saņem vēl vienu izgudrojuma patentu, ko apstiprināja ASV patentu birojs.

Kāpēc mums
1.profesionāls iepirkšanās ratiņu ražotājs kopš 1997. gada.
2. Ir pieejams bezmaksas paraugs.
3. Īss izpildes laiks
4.R&D komanda nodarbojas ar jaunu produktu dizainu un patentu
5. ISO9001 un 14001, BV, SGS, ROHS sertifikāts.
6. Stingra kvalitātes kontroles sistēma ar mūsu pašu uzlaboto pārbaudes iekārtu.
7. Profesionāla pēcpārdošanas servisa komanda.
8. Parastā riteņa lietošanā līguma preču garantijas laiks ir viens gads no piegādes datuma.
9. OEM un ODM ir pieņemami.
10. Produktu pieteikšanās ir pieņemama.
11.Package var pielāgot.
12. Ātra un efektīva reakcija 24 stundu laikā.
13. Maksājuma nosacījumi: LC, TT, Trade Assurance, paypal, West Union, moneygram, skaidra nauda.
14.Teng ritentiņš var piegādāt plašu riteņu un riteņu klāstu, kā arī saistīto aparatūru.
15. Jebkura klienta prasība var būt pieejama.
Populāri tagi: pārnēsājami ritošie ratiņi, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošana
Nosūtīt pieprasījumu












