Apraksts
Tehniskie parametri
Produkta detaļas
| Vārds | Alumīnija iepirkumu ratiņi |
| Modeļa numurs | XJG8072 |
| Jauda | 35L |
| Kravnesība | 25 kg |
| Groza izmērs | 38*29*30 cm |
| Atvērts izmērs | 90*42*46 cm |
| Iepakojuma izmērs | 92*39*59 cm, 7 gab kartona kastītē |
| Konteiners | 925 gab. 20GP, 2448 gab. 40HQ |
| Materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Ritenis | 140mm/80mm, PP/PVC |

Aero alumīnija materiāls

Spēcīga nestspēja





Alumīnija iepirkumu ratiņu īpašības
1. Viegls, pārnēsājams, bez piepūles pārnēsāt un atbrīvot rokas un rokas.
2. Groza izmēri ir 38*29*30 cm, ietilpība ir pietiekama jūsu ikdienas iepirkšanās prasībām.
3. Mīksts rokturis, aizsargājiet rokas.
4. Divi universāli riteņi priekšā un divi grozāmi riteņi aizmugurē, viegli ripināmi.
5. Augstas kvalitātes alumīnija sakausējuma materiāls nesaņem rūsu.
Populāri tagi: iepirkšanās ratiņi no alumīnija, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti
Nākamo
nēNosūtīt pieprasījumu











