Apraksts
Tehniskie parametri
Produkta detaļas
| Vārds | Alumīnija iepirkumu grozs ar grozāmiem riteņiem |
| Modeļa numurs | XJG8075 |
| Jauda | 35L |
| Kravnesība | 15 kg |
| Svars | 1,5 kg |
| Groza izmērs | 39*30*30 cm |
| Atvērts izmērs | 90,5*38*43,5 cm |
| Iepakojuma izmērs | 86*40*62 cm, 10 gab./Kastīte |
| Materia | augstas kvalitātes alumīnija sakausējums |
| Ritenis | 158 mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 gab |







Iespējas
● Viegls un elastīgs, to var salocīt un nēsāt.
● To var ievietot arī nelielas automašīnas bagāžniekā rezerves vajadzībām.
● Foršas formas, īpaši ērti lietojamas ikvienam.
● Salokāms, lai ērti saliektu, kurp dodaties.
● Izslēdziet kvalitatīvus, izturīgus riteņus.
● Nerūsējošs, viegli tīrāms.
Mūsu produkta priekšrocības
1. Augstas kvalitātes alumīnija sakausējums, nekad nerūsiet.
2. Pieņemiet pielāgotu logotipu un iepakojumu.
3. ISO9001 pēcpārdošanas pakalpojumam.
4. 100% eksporta kvalitāte, rūpnīcas tiešā piegāde, konkurētspējīgāka cena
Par mums
1. Vairāk nekā 20 gadu pieredze aparatūras un iepirkumu ratiņu nozarē, lieliska ražošanas jauda. Jauna rūpnīca, kas dibināta Anhui 2019.
2. Produkta aprīkojums: Precīza iesmidzināšanas mašīna, štancēšanas mašīna, kniežu mašīna, iekraušanas testēšanas mašīna, sāls izsmidzināšanas pārklājuma pārbaudes mašīna, cietības pārbaudes mašīna.
3. Pieredzējusi R& D komanda, profesionāla 3D, 2D renderēšanas, prototipa un instrumentu izstrādē.
4. Pakalpojuma princips:&"; Ar vispieņemamāko cenu un perfektiem pakalpojumiem, lai nodrošinātu labākos produktus &". Biznesa filozofija:&"; Profesionāls, godprātīgs, uzticams &";

Populāri tagi: alumīnija iepirkumu grozs ar grozāmiem riteņiem, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti
Nosūtīt pieprasījumu











