Iepirkšanās ratiņi ar kāpņu kāpšanas riteņiem
Apraksts
Tehniskie parametri
Iepirkšanās ratiņi ar kāpņu kāpšanas riteņiem
• Iepirkšanās ratiņi ar kāpņu kāpšanas riteņiem ir pietiekami mazi, lai tos varētu viegli ievietot automašīnas aizmugurē vai sabiedriskajā transportā. Tas karājas uz vairuma mazumtirdzniecības ratiņu un viegli ruļļos uz vairuma virsmu, ar ļoti ciešu rokturi bez piepūles soļiem.
• Iepirkšanās ratiņi uz riteņiem ir izturīgi un viegli, sverot tikai 2,5 kg, bet var saturēt priekšmetus līdz aptuveni 35kg. Ideāli piemērots lietošanai kā iepirkumu ratiņiem, veļas ratiņiem, mākslas piederumu organizatoram vai tīrīšanas piederumu organizatoram, padarot to funkcionālu un efektīvu
• Saliekamos ratiņus ar riteņiem ir viegli samontēt. Tas ir kompakts, salokāms plakans ērtai uzglabāšanai, un ietver ērtu somiņu
• Komunālie ratiņi ir izturīgi un viegli manevrējami ar 3,5" riteņiem aizmugurē un 3" riteņiem priekšpusē. Teksturētā roktura virsma ir neslīdoša un ergonomiska ērtai pārnēsāšanai, kāpjot pa kāpnēm vai uz ceļa.
• Produktu specifikācijas Ritošās lietderības grozs: Kopējais izmērs grozs ir 34 * 59 * 44 cm. Faktiskā uzglabāšanas groza platība ir 30*40*31cm.
Detalizēta informācija par produktu
| Vārds | iepirkšanās ratiņi ar kāpņu kāpšanas riteņiem |
| Modeļa numurs | XJG8130 |
| Jaudas | 35L |
| Kravnesība | 50KG |
| Groza izmērs | 30*40*31cm |
| Atvērtais izmērs | 34*59*44cm |
| Iepakojuma izmērs | 92*39*60cm, 7gab kastītē |
| Konteineru | 900gab 20GP, 2400gab 40HQ |
| Materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Ritenis | 90mm, PP/PVC |

Iepirkšanās ratiņu ar kāpņu kāpšanas riteņiem iezīmes
1. Viegls, bez piepūles nēsājot, salīdzinot ar metāla materiālu.
2. Ar diviem universāliem riteņiem priekšā un retiem kāpņu kāpšanas riteņiem, viegli ripojam un iet augšā.
3. Liela ietilpība, 35L, var ievietot daudz priekšmetu.
4. Salokāms, var uzglabāt automašīnā vai skapī, ietaupiet vietu.
5. Daudzfunkcionālu, noņemamu ūdensnecaurlaidīgu maisu var izmantot individuāli.
Mūsu rūpnīca
1. Vairāk nekā 20 gadu pieredze datortehnikas un iepirkumu grozu nozarē, lieliska ražošanas jauda. Jauna rūpnīca dibināta Anhui 2019. gadā.
2. Produkta aprīkojums: Precīzas iesmidzināšanas mašīna, štancēšanas mašīna, kniedes mašīna, iekraušanas testēšanas mašīna, Sāls izsmidzināšanas apšuvuma testēšanas mašīna, cietības testēšanas mašīna.
3. Pieredzējusi R&D komanda, profesionāla 3D, 2D renderēšanā, prototipā un instrumentēšanā.
4. Servisa tīkls: "Ar saprātīgāko cenu un perfektiem pakalpojumiem, lai nodrošinātu labākos produktus". Biznesa filozofija: "Profesionāls, godprātīgs, uzticams"

Mūsu sertifikāts
ISO 9001 , ISO 14001, ROHS, patents.

Populāri tagi: iepirkšanās ratiņi ar kāpņu kāpšanas riteņiem, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, nopirkt
Nosūtīt pieprasījumu











