Izturīgi iepirkšanās ratiņi veciem cilvēkiem
Apraksts
Tehniskie parametri
Pēdējos gados visu veidu iepirkšanās ratiņu vilkšana iepirkties lielveikalā ir kļuvusi par jaunu modi, un mazie saliekamie ratiņi kļūst arvien populārāki. Jo stilīgais, skaistais un praktiskais iepirkumu grozs ne tikai atbrīvo rokas un plecus, bet arī liek jums stāvēt modes priekšgalā.
Izturīgi iepirkšanās ratiņi vecāka gadagājuma cilvēkiem pašlaik ir pirmā izvēle vietējiem vides aizsardzības produktiem. Tās izskats pakāpeniski aizstāj vienreizlietojamos plastmasas maisiņus, un tam ir atpūtas, praktiskuma un vides aizsardzības priekšrocības.
Detalizēta informācija par produktu
| Vārds | izturīgi iepirkšanās ratiņi veciem cilvēkiem |
| Modeļa numurs | XJG8075 |
| Jaudas | 35L |
| Kravnesība | 15KG |
| Svars | 1.5KG |
| Groza izmērs | 39*30*30 cm |
| Atvērtais lielums | 90,5*38*43,5 cm |
| Iepakojuma izmērs | 86*40*62 cm, 10gab/kartona kārba |
| Materija | augstas kvalitātes alumīnija sakausējums |
| Ritenis | 158mm, PP/EVA |
| MOQ | 300gab |






Izturīgu iepirkšanās ratiņu iezīmes veciem cilvēkiem
1. Augsta kvalitāte: Izturīgajai alumīnija rāmja konstrukcijai ir izturība un izturība. Komplektā ir noņemama ūdensnecaurlaidīga Oksfordas auduma soma.
2. Universāls ritenis: Ar diviem aizmugurējiem riteņiem rati var viegli un vienmērīgi šķērsot dažādus reljefus, viegli pārvietojami un transportēšanai, darba taupīšana.
3. Ērtības: Salokāmais dizains ir viegli pārnēsājams vai uzglabājams. Salokāmais rāmis ļauj grozam uzglabāt mazāk vietas.
4. Daudzfunkcionāls: Tas ir ļoti piemērots ikdienas pārtikas operācijām, iepirkšanās, veļas savākšanai vai ikdienas vilkšanai. Tas ir arī ļoti piemērots, lai aizbrauktu ar metro vai ātri nokļūtu stūra pārtikas veikalā, vietējā delikatešu veikalā, maiznīcā vai veikalā.
Mūsu rūpnīca
1997. gada maijā tika dibināta Jiaxing xingteng Plastic Co.
2002. gada maijā tika nodibināts Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
2006. gada februārī iesniedza pieteikumu "TENG" preču zīmei visā pasaulē
2008. gada jūlijā tika nokārtots ISO9001-2000 starptautiskais kvalitātes sistēmas sertifikāts
2011. gada maijā pieņem BV revīzijas
2017. gada martā ieguva ROHS 2.0 sertifikātu
2019. gada septembrī tika dibināta Anhui Xingteng Logistics Equipment Co. Ltd
2020. gada augustā Xingteng iegūst vēl vienu izgudrojuma patentu, ko atļāvusi ASV Patentu iestāde.

FAQ
1 . Vai jūs esat rūpnīca vai tirdzniecības uzņēmums?
A:Mēs esam profesionāls ražotājs un tirdzniecības uzņēmums kopš 1997. gada.
2. Vai es varu saņemt bezmaksas paraugus?
A: Jā, paraugi lielākoties ir pieejami , tiek iekasētas kravas izmaksas.
3. Kā ir ar jūsu klientu apkalpošanu?
A: Mēs esam pieredzējuši produktu eksperts, lai sniegtu jums vislabāko pakalpojumu.
4.Kā es varu uzticēties jūsu kvalitātei?
A:Mūsu produkts ir izturējis ISO9001 kvalitātes sertifikātu, un produkts tiek pārdots visā pasaulē gadu desmitiem.
Populāri tagi: izturīgi iepirkšanās ratiņi veciem cilvēkiem, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošanai
Pāri
Brūkoši ratiņiNosūtīt pieprasījumu











