Alumīnija salokāms dārzeņu grozs
Apraksts
Tehniskie parametri
Alumīnija salokāms iepirkumu grozs ar dārzeņiem
| Vārds | Alumīnija salokāms iepirkumu grozs ar dārzeņiem |
| Modeļa numurs | XJG8071 |
| Jauda | 35L |
| Kravnesība | 15 kg |
| Groza izmērs | 38*29*30cm |
| Atvērtais izmērs | 42*36*90cm |
| Iepakojuma izmērs | 92*39*59cm, 7gab kartona kastītē |
| Konteiners | 925gab 20GP, 2448gab 40HQ |
| Materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Ritenis | 140mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 gab |
Šis alumīnija salokāmais iepirkumu grozs ir izgatavots no aero alumīnija materiāla, tāpēc tas ir ļoti izturīgs un viegls.
Galvenā rāmja pagarinātā daļa tiek izmantota kā rokturis, kas atvieglo stumšanu un vilkšanu.
Ar 35L tilpumu tas nodrošina atbilstošu vietu dažādu mantu pārnēsāšanai. Riteņu dizains padara to ērtāku un ietaupa darbu, pārvietojot un transportējot.
Salocīšana un atvēršana aizņem tikai vienu sekundi, viegli lietojama.
Šos ratiņus var izmantot iepirkšanās, veļas mazgāšanas, savvaļas kempinga u.c.

Alumīnija salokāmo iepirkumu dārzeņu ratiņu priekšrocības
1. Viegls, vieglāk nēsāt, salīdzinot ar metāla materiālu
2. Ar diviem grozāmiem riteņiem, viegli ripo
3. Liela ietilpība, var ievietot daudz priekšmetu
4. Salokāms, var glabāt automašīnā vai skapī, ietaupa vietu
Mūsu rūpnīcas vēsture
1997. gada maijā tika dibināta Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
2002. gada maijā tika dibināta Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
2006. gada februārī visā pasaulē pieteicās preču zīmei "TENG".
2008. gada jūlijā nokārtoja ISO9001-2000 starptautiskās kvalitātes sistēmas sertifikātu
2011. gada maijā iziet BV auditu
2017. martā ieguva ROHS 2.0 sertifikātu
2019. gada septembrī tika dibināts uzņēmums Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
2020. gada augustā Xingteng saņem vēl vienu izgudrojuma patentu, ko apstiprināja ASV patentu birojs.

Sertifikāti
Jiaxing Xingjie ir apstiprinājis ISO9001, ISO14001, ROHS, patentu "TENG" preču zīmes, SGS utt sertifikātus.
2020. gada 13. maijā pēc visu uzņēmuma departamentu un visu darbinieku nerimstošām pūlēm un ciešas sadarbības Huazhi Certification Co., Ltd. nokārtoja Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. intelektuālā īpašuma pārvaldības sistēmas sertifikāciju un izsniedza intelektuālo dokumentu. īpašuma pārvaldības sistēma Sertifikācijas sertifikāts, sertifikācijas joma ietver: projektēšanu un izstrādi, ražošanu, ritentiņu pārdošanu un intelektuālā īpašuma pārvaldības darbības, kas saistītas ar iepriekšminētā procesa iepirkumu.

Populāri tagi: alumīnija salokāmi iepirkšanās dārzeņu ratiņi, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošanai
Nosūtīt pieprasījumu










