Apraksts
Tehniskie parametri
Alumīnija iepirkumu grozs
| Vārds | Alumīnija iepirkumu grozs |
| Modeļa numurs | XJG8071 (XJG8071) |
| Jaudas | 35L (35L) |
| Kravnesība | 15KG (15KG) |
| Groza izmērs | 38*29*30cm |
| Atvērt izmēru | 42* 36 * 90cm |
| Iepakojuma izmērs | 92* 39 * 59cm, 7gab kartona kastītē |
| Konteineru | 925gab 20GP, 2448gab 40HQ |
| Materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Ritenis | 140 mm, PP/EVA |
| Moq (Moq) | 300 gab. |
Šis alumīnija iepirkumu grozs ir izgatavots no aero alumīnija materiāla, tāpēc tas ir ļoti izturīgs un viegls.
Galvenā rāmja paplašinātā daļa tiek izmantota kā rokturis, kas atvieglo stumšanu un vilkšanu.
Ar tilpumu 35L tas nodrošina pienācīgu vietu dažādu lietu pārvadāšanai. Riteņu dizains padara to ērtāku un ietaupošākus, pārvietojoties un transportējot.
Tas aizņem tikai vienu sekundi, lai salocītu un atvērtu, viegli lietojamu.
Šo grozu var izmantot iepirkšanās, veļas mazgātavas, savvaļas kempinga utt.
Priekšrocība
1. Viegls, bez piepūles nēsāšanas laikā, salīdzinot ar metāla materiālu
2. Ar diviem grozāmiem riteņiem, viegli velmējot
3. Liela jauda, var ievietot daudz priekšmetu
4. Salokāms, var uzglabāt automašīnā vai skapī, ietaupiet vietu
Mūsu rūpnīca
Jiaxing Xingjie Machinery Co Ltd Ir moderns grupas uzņēmums, kas sastāv no Jiaxing Xingteng Casters Co Ltd. Un Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, SIA, kas ir neatkarīga pētniecība un attīstība, neatkarīga ražošanas un neatkarīga pārdošanas komanda. Ir profesionāla, efektīva, entuziasma pilna, uzticīga un godīga darba komanda.
Pamatdarbība: Dažādu lielveikalu salokāmo ratiņu, loģistikas aprīkojuma, plastmasas iepirkumu ratiņu, pielāgotu aparatūras stiprinājumu, gultņu, ritentiņu, metāla veidņu, iesmidzināšanas veidņu un citu produktu projektēšana, izstrāde un pārdošana.

Šobrīd uzņēmuma tirdzniecības mērogs ar katru dienu pieaug, un tā klienti ir visā pasaulē. Tas ir ieguvis vietējo un ārvalstu klientu uzticību ar labu reputāciju.
Mūsu produkti
Lielveikalu iepirkšanās ratiņi, iepirkumu grozs, salokāmi ratiņi, loģistikas aprīkojums, astri un riteņi.
Injekcijas darbnīca

Štancēšanas darbnīca

Noliktavas

Populāri tagi: alumīnija iepirkumu grozs, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti
Nosūtīt pieprasījumu











