Apraksts
Tehniskie parametri
Ratiņi pārtikas preču pārvadāšanai
Apnicis vilkt vairākas somas ceļojuma vai iepirkšanās laikā? Šie ratiņi pārtikas preču pārvadāšanai ir ideāls risinājums! Izmantojiet šo iepirkumu grozu ar gumijas riteņiem, lai glābtu rokas un izbaudītu pastaigu no pārtikas veikala.
Ērti riteņi! Izmantojot šos ratiņus pārtikas preču pārvadāšanai, doties uz lielveikalu ir ērtāk. Izmantojiet šo AT Home iepirkumu grozu, lai glābtu rokas un izbaudītu jautrību pastaigāties pa pārtikas preču veikalu.
Produkta informācija
| Vārds | rati pārtikas preču pārvadāšanai |
| Modelis | XJG8067 |
| Jauda | 42L |
| Kravnesība | 70 kg |
| Ratu svars | 3 kg |
| Groza izmērs | 30*30*45 cm |
| Atvērts izmērs | 89*45*39 cm |
| Iepakojuma izmērs | 100*38*36 cm, 9gab/kastīte; 1842 gab./20GP, 4473 gab./40HQ |
| MOQ | 2090 gab |
| Materiāls | Dzelzs caurule ar krāsas pārklājumu |
| Ritenis | 63mm/140mm; PP/PP, PVC |




Ratiņu iezīmes pārtikas preču pārvadāšanai
1. Groza izmērs ir 30*30*45 cm, nodrošina 42L lielu ietilpību, var pārvadāt daudz preču.
2. Saliekamā iepirkumu groza izturība un bez rūsas konstrukcija nodrošina, ka pat pēc daudzu gadu lietošanas iepirkumu grozs būs bez rūsas un drošs.
3. Izturīgs iepirkumu groza izmērs ir liels, ja tas ir salocīts, tas ir tikai 7 cm. Viegli uzglabājams automašīnā vai zem sēdekļa, ideāli piemērots lietošanai autobusā vai metro.
4. Ar četriem riteņiem ar asi ratiņi ir viegli ripināmi, un tie ir lieliski piemēroti ripošanai pa ietvēm, ielām, stūriem utt.
Ratiņu priekšrocības pārtikas preču pārvadāšanai
1. Ļoti piemērots pārtikas preču veikaliem, ikdienas iepirkšanās, bērnu' sporta inventāra, veikalu u.c.
2. Iepirkumu ratiņu izturība un izturība pret rūsu nodrošina, ka jūsu iepirkumu grozs nerūsīs un būs drošs pat pēc daudzu gadu lietošanas.
3. Augstas kvalitātes gumijas riteņi un rokturi ērtai navigācijai.
4. Gumijas protektors uz iepirkumu groza riteņiem padara to ideāli piemērotu braukšanai pa ietvēm, ielām, veikalu ejām un pat zāli, un mazākie priekšējie riteņi nodrošina pilnīgu kontroli un vieglu navigāciju stūros vai šaurās vietās.
5. Šis vieglais un izturīgais saliekamais daudzfunkcionālais rati ir lieliski piemērots ikvienam, kas atrodas ceļā. Tas ir ļoti piemērots pilsētas un pilsētas dzīvei, ikdienas pārtikas veikalu darbībai, veļas savākšanai vai ikdienas pārvadāšanai.
6. Izgatavots no augstas kvalitātes pretkorozijas metāla.
7. Iepirkumu grozu var novietot līdzenā vietā, lai to varētu ērti uzglabāt zem bagāžnieka vai sēdekļa. Tas ir lieliski piemērots, lai dotos ar metro vai ātri uz stūra pārtikas veikalu, vietējo delikatesi, maizes ceptuvi vai veikalu.
8. Priekšējo un aizmugurējo riteņu šķirošanas riteņu izmēri atvieglo manipulācijas ar apmali, un pagarinātais rokturis ar gumijas rokturiem var samazināt spiedienu uz muguru.
Par mūsu rūpnīcu:
1. Vairāk nekā 20 gadu pieredze aparatūras un iepirkumu ratiņu nozarē, lieliska ražošanas jauda. Jauna rūpnīca, kas dibināta Anhui 2019.
2.Produkta aprīkojums: precīza iesmidzināšanas mašīna, štancēšanas mašīna, kniežu mašīna, iekraušanas pārbaudes mašīna, sāls izsmidzināšanas pārklājuma testēšanas mašīna, cietības pārbaudes mašīna.
3. Pieredzējusi R& D komanda, profesionāla 3D, 2D renderēšanas, prototipa un instrumentu izstrādē.
4. Pakalpojuma princips:&"; Ar vispieņemamāko cenu un perfektiem pakalpojumiem, lai nodrošinātu labākos produktus &". Biznesa filozofija:&"; Profesionāls, godprātīgs, uzticams &";


Populāri tagi: rati pārtikas preču pārvadāšanai, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti
Nosūtīt pieprasījumu











