Apraksts
Tehniskie parametri
Saliekams pārtikas ratiņi ar riteņiem
Saliekamais pārtikas ratiņi ar riteņiem ir ideāli piemēroti pārtikas preču vai veļas pārvadāšanai un citiem komunālajiem mērķiem. To ir viegli salikt, ātri atvērt un salocīt.
Senioriem, vieniem pircējiem būs skaidrs, ka šo ratiņu ir viegli izmantot, lai pārvadātu preces. Salocīts var ietaupīt vietu un ērti uzglabāt.
Produkta informācija
| Vārds | Metāla saliekams pārtikas ratiņi ar riteņiem |
| Modelis | XJG8067 |
| Jauda | 42L |
| Kravnesība | 70 kg |
| Ratu svars | 3 kg |
| Groza izmērs | 30*30*45 cm |
| Atvērts izmērs | 89*45*39 cm |
| Materiāls | Dzelzs caurule ar krāsas pārklājumu |
| Ritenis | 63mm/140mm; PP/PP, PVC |

Iespējas
1. Dzelzs krāsas pārklājums, nekad nerūsiet.
2. Liela ietilpība, var pārvadāt patiesi priekšmetus.
3. Četri grozāmi riteņi, viegli pārvietojami.
4. Salokāms, ērts uzglabāšanai, var uzglabāt jūsu automašīnā vai skapī.
Mūsu rūpnīca un ražošana

Iepakošana un piegāde

Mūsu priekšrocības
1. Profesionāls iepirkšanās ratiņu ražotājs kopš 1997. gada.
2. Bezmaksas paraugs ir pieejams.
3. Īss sagatavošanās laiks
4. R& D komanda nodarbojas ar jaunu produktu dizainu un patentiem
5. sertifikāts ISO9001& 14001, BV, SGS, ROHS.
6. Stingra kvalitātes kontroles sistēma ar mūsu uzlaboto testa mašīnu.
7. Profesionāla pēcpārdošanas servisa komanda.
8. Parastā riteņa lietošanas gadījumā līgumisko preču garantijas periods ir viens gads no piegādes dienas.
9.OEM&pastiprinātājs; ODM ir pieņemams.
10. Izskats uz produktiem ir pieņemams.
11. Iepakojumu var pielāgot.
12. Ātra un efektīva reakcija ar 24 stundām.
13. Apmaksas nosacījumi: LC, TT, Trade Assurance, paypal, west union, moneygram, cash.
14. Teng ritentiņš var piegādāt plašu riteņu un riteņu& saistīta aparatūra.
15. Jebkura klienta' prasība var būt pieejama.
Populāri tagi: saliekams pārtikas ratiņi ar riteņiem, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti
Nosūtīt pieprasījumu










