Apraksts
Tehniskie parametri
Pēdējos gados par jaunu modi kļuvusi visa veida ripojošo ratu vilkšana, lai iepirktos lielveikalā, un arvien populārāki kļūst saliekamie iepirkumu ratiņi uz riteņiem. Jo stilīgie, skaistie un praktiskie iepirkumu grozi ne tikai atbrīvo rokas un plecus, bet arī liek nostāties modes priekšgalā.
Saliekamo iepirkumu ratiņu izmantošana uz riteņiem padara vecākā' dzīvi ērtāku. Tas ir lieliski piemērots dzīvošanai pilsētā un pilsētā, ikdienas pārtikas preču iepirkšanai, veļas savākšanai, pat var tikt izmantots ārā, piemēram, kempingā. To var salocīt, ērti uzglabāt automašīnā vai mājās. Tas var kāpt pa kāpnēm, tāpēc tas ir bez piepūles.
Produkta informācija
| Vārds | salokāmi iepirkumu ratiņi uz riteņiem |
| Modelis | XJG8067 |
| Jauda | 42L |
| Kravnesība | 70 kg |
| Ratu svars | 3KG |
| Groza izmērs | 30*30*45cm |
| Atvērts izmērs | 89*45*39cm |
| Iepakojuma izmērs | 100*38*36 cm, 9gab/kartona; 1842gab/20GP, 4473gab/40HQ |
| MOQ | 2090 gab |
| Materiāls | Dzelzs caurule ar krāsas pārklājumu |
| Ritenis | 63mm/140mm; PP/PP, PVC |




Saliekamo iepirkšanās ratiņu uz riteņiem īpašības
1. Groza izmērs ir 30 * 30 * 45 cm, tas nodrošina 42L lielu ietilpību, var pārvadāt daudz preču.
2. Metāla saliekamā iepirkumu groza izturība un nerūsējoša konstrukcija nodrošina, ka pat pēc daudzu gadu lietošanas iepirkumu grozs būs bez rūsas un drošs.
3. Lai gan iepirkumu grozs ir liels, salocīts tas ir tikai 7 cm. Viegli glabājams automašīnā vai zem sēdekļa, ideāli piemērots lietošanai autobusā vai metro.
4. Ar četriem riteņiem ar asi rati ir viegli ripojami, un tie ir lieliski piemēroti ripināšanai pa ietvēm, ielām, stūriem utt. Lielisks veids, kā transportēt apģērbu, pārtikas preces, zāliena piederumus utt.
5.Lielais rokturis ar garu gumijas rokturi nodrošina stumšanas vai vilkšanas dizainu.Praktiski instrumenti un plašs pielietojumu klāsts: tīras līnijas dizains, stilīgs izskats. Šis metāla saliekamais iepirkumu grozs ir praktisks rīks jūsu ikdienas pilsētas un pilsētas dzīvē, padarot jūsu dzīvi ērtāku.
6. Viegli montējams, nav nepieciešams instruments, viegli darboties ikvienam.
Iepakojums:
Sīkāka informācija par iepakojumu: Iepakojumu var pielāgot pēc klienta pieprasījuma.
Piegādes informācija: tas ir atkarīgs no pasūtītā daudzuma, parasti tas aizņem 20-25 dienas pēc pasūtījuma apstiprināšanas.
Piegāde:
Nelieliem iepakojumiem izvēlamies piemērotāko ekspresi, ja ir steidzams laiks.
Mēs piegādājam preces pa gaisu vai jūru, ja preces ir smagas un piegādes laiks ir pietiekams
Mēs piegādājam preces uz jūsu noliktavu, ja jums ir savs kravas ekspedīcija.
Mūsu rūpnīca:
1. Vairāk nekā 20 gadu pieredze datortehnikas un iepirkumu ratiņu nozarē, lieliska ražošanas jauda. Jauna rūpnīca dibināta Anhui 2019. gadā.
2. Produkta aprīkojums: Precīzijas iesmidzināšanas mašīna, štancēšanas mašīna, kniedes mašīna, iekraušanas testēšanas iekārta, Sāls izsmidzināšanas pārklājuma testēšanas mašīna, cietības pārbaudes mašīna.
3. Pieredzējusi R&D komanda, profesionālis 3D, 2D renderēšanā, prototipā un instrumentos.
4. Pakalpojuma princips:" Ar vissaprātīgāko cenu un perfektiem pakalpojumiem nodrošināt vislabākos produktus". Biznesa filozofija:"Profesionāls, integritāte, uzticams"


Sertifikāti:


Populāri tagi: saliekamie iepirkšanās ratiņi uz riteņiem, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošana
Nosūtīt pieprasījumu











