Apraksts
Tehniskie parametri
Lieljaudas saliekams iepirkumu grozs ar riteņiem
Lieljaudas salokāmie iepirkumu ratiņi ar riteņiem ir pabeigti ar elektrisko pārklājumu ar augstas kvalitātes krāsu,' gandrīz nerūsē. Ar 109 l lielo ietilpību tas var pārvadāt priekšmetu patiesumu. Četri grozāmie riteņi atvieglo ratiņu vilkšanu un stumšanu, ērtu pārvietošanu un transportēšanu. Salocīšana un atvēršana aizņem tikai vienu sekundi, un to ir viegli uzglabāt automašīnā vai mājas skapī, kad to neizmantojam. Šis lieljaudas saliekamais iepirkumu grozs ar riteņiem ir ideāls risinājums mūsu ikdienas iepirkšanās dzīvē.
Produkta informācija
| Vārds | lieljaudas saliekams iepirkumu grozs ar riteņiem |
| Modelis | XJG8078 |
| Jauda | 109L |
| Kravnesība | 30 kg |
| Ratu svars | 4,6 kg |
| Groza izmērs | 59*40,5*45cm |
| Atvērts izmērs | 103*54*58,5cm |
| Iepakojuma izmērs | 110*10*52cm, 2gab/kartona; 870gab/20GP, 2360gab/40HQ |
| MOQ | 870 gab |
| Materiāls | Dzelzs caurule ar krāsas pārklājumu |
| Ritenis | 240mm/130mm; PP/EVA |







Lieljaudas saliekamā iepirkumu groza ar riteņiem īpašības
1. Liela ietilpība: ar 109 L tilpumu šis lieljaudas saliekamais iepirkumu grozs var pārvadāt dažādas preces, kas ir liels palīgs mūsu ikdienas dzīvē.
2. Augsta kvalitāte: nerūsējošā tērauda rāmja konstrukcijai ir izturība un izturība, tai ir liela kravnesība.
3. Grozāmais ritenis: ar četru riteņu konstrukciju ar asi, salokāmie ratiņi var viegli un vienmērīgi izbraukt dažādus reljefus. Viegli transportējams un darbaspēka taupīšana.
4. Mīkstas putas uz roktura, var aizsargāt mūsu rokas, izmantojot ratiņus.
5. Ērtības: salokāmo dizainu ir viegli pārnēsāt vai uzglabāt. To' ir viegli uzglabāt.
6. Daudzfunkcionāls: tas ir ļoti piemērots ikdienas pārtikas preču darbībām, iepirkšanās, veļas savākšanai, ikdienas vilkšanai vai savvaļas kempingiem.
Iepakošana
Sīkāka informācija par iepakojumu: Iepakojumu var pielāgot pēc klienta pieprasījuma.
Piegādes informācija: tas ir atkarīgs no pasūtītā daudzuma, parasti tas aizņem 20-25 dienas pēc pasūtījuma apstiprināšanas.
Piegāde
Nelieliem iepakojumiem izvēlamies piemērotāko ekspresi, ja ir steidzams laiks.
Mēs piegādājam preces pa gaisu vai jūru, ja preces ir smagas un piegādes laiks ir pietiekams
Mēs piegādājam preces uz jūsu noliktavu, ja jums ir savs kravas ekspedīcija.
Mūsu rūpnīca
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. ir moderns grupas uzņēmums, kas sastāv no Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. un Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., kam ir neatkarīga izpēte un izstrāde, neatkarīga ražošana un neatkarīga pārdošanas komanda.
Ir profesionāla, efektīva, entuziasma pilna, mērķtiecīga un godīga darba komanda. Šobrīd uzņēmuma'tirdzniecības apjoms ar katru dienu pieaug, un tā klienti ir visā pasaulē. Tas ir ieguvis vietējo un ārvalstu klientu uzticību ar labu reputāciju.
1997. gada maijā tika dibināta Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
2002. gada maijā tika dibināta Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
2006. gada februārī pieteicās preču zīmei “TENG” visā pasaulē
2008. gada jūlijā nokārtoja ISO9001-2000 starptautiskās kvalitātes sistēmas sertifikātu
2011. gada maijā iziet BV auditu
2017. gada martā ieguva ROHS 2.0 sertifikātu
2019. gada septembrī tika dibināts uzņēmums Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
2020. gada augustā Xingteng ieguva vēl vienu izgudrojumu patentu, ko apstiprināja ASV patentu birojs.
Ražošanas iekārtas
1. Precīzijas iesmidzināšanas iekārta
2. Zīmogošanas mašīna
3. Kniedes mašīna
4. Iekraušanas pārbaudes iekārta
5. Sāls izsmidzināšanas pārklājuma testēšanas iekārta
6. Cietības pārbaudes iekārta.


Populāri tagi: lieljaudas saliekams iepirkumu grozs ar riteņiem, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošanai
Nosūtīt pieprasījumu











