Apraksts
Tehniskie parametri
Pārnēsājami saliekami iepirkumu ratiņi
Šie ir četrriteņu metāla ratiņi, ko izstrādājusi Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd. Rati ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda, tāpēc tie ir izturīgi un izturīgi. Uz roktura ir mīkstas putas, aizsargājiet rokas, pārvadājot preces. Ar četriem PP riteņiem to ir viegli pārvietot un transportēt. Ar 42 litru lielo ietilpību tas var pārvadāt īstu priekšmetu. Salocīšana un atvēršana aizņem tikai vienu sekundi, un to ir viegli uzglabāt automašīnā vai mājas skapī, kad to neizmantojam.
Produkta informācija
| Vārds | pārnēsājami saliekami iepirkumu ratiņi |
| Modelis | XJG8067 |
| Jauda | 42L |
| Kravnesība | 70 kg |
| Ratu svars | 3KG |
| Groza izmērs | 30*30*45cm |
| Atvērts izmērs | 89*45*39cm |
| Iepakojuma izmērs | 100*38*36 cm, 9gab/kartona; 1842gab/20GP, 4473gab/40HQ |
| MOQ | 2090 gab |
| Materiāls | Dzelzs caurule ar krāsas pārklājumu |
| Ritenis | 63mm/140mm; PP/PP, PVC |

Pārnēsājamo saliekamo iepirkumu ratiņu īpašības
1. Izturīga struktūra: mēs izmantojam augstas kvalitātes un izturīgu metālu, lai šo saliekamo iepirkumu grozu varētu izmantot ilgu laiku un bieži.
2. Izturīgi riteņi: 4 riteņu dizains atvieglo ratiņu pārvietošanu un transportēšanu, ietaupot darbu.
3. Saliekams dizains: praktiskais iepirkumu grozs padara transportēšanu un uzglabāšanu vieglu un bezrūpīgu. Mēs izstrādājām ratiņus salokāmus un plakanus, tāpēc tie neaizņem daudz vietas.
4. Daudzpusība: Šos ratiņus izmanto ne tikai priekšmetu pārvadāšanai no veļas un pārtikas preču veikaliem, bet arī kempinga aprīkojuma un dārza instrumentu pārvadāšanai. To plaši izmanto biroja dokumentos, koferos, ūdens pudelēs, pludmales aprīkojuma virtuves piegādātājos.
Piegāde
Nelieliem iepakojumiem izvēlamies piemērotāko ekspresi, ja ir steidzams laiks.
Mēs piegādājam preces pa gaisu vai jūru, ja preces ir smagas un piegādes laiks ir pietiekams
Mēs piegādājam preces uz jūsu noliktavu, ja jums ir savs kravas ekspedīcija.
Mūsu priekšrocības
1. Mēs nodrošinām viena soļa pakalpojumu, dizainu, ražošanu un iepakošanu
2. Augstākā kvalitāte, konkurētspējīga cena un labs serviss
3. Bagātīga pieredze displeju plauktu projektēšanā un ražošanā
4. Videi draudzīgs materiāls, izturīga struktūra

Mūsu sertifikāts
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patents.
Ražošanas iekārtas
1. Precīzijas iesmidzināšanas iekārta
2. Zīmogošanas mašīna
3. Kniedes mašīna
4. Iekraušanas pārbaudes iekārta
5. Sāls izsmidzināšanas pārklājuma testēšanas iekārta
6. Cietības pārbaudes iekārta.
Populāri tagi: pārnēsājami saliekamie iepirkšanās ratiņi, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošanai
Nosūtīt pieprasījumu










