6 riteņu kāpņu kāpēju iepirkšanās ratiņi
Apraksts
Tehniskie parametri
Detalizēta informācija par produktu
| Vārds | 6 riteņu kāpņu kāpēju iepirkšanās ratiņi |
| Modeļa numurs | XJG8122-1 |
| Jaudas | 52L |
| Kravnesība | 50KG |
| Svars | 5.66KG |
| Groza izmērs | L41*W35*H36.5 cm |
| Atvērtais lielums | L47*W41*H41.5 cm |
| Iepakojuma izmērs | L42*W42*H12 cm, 1 GAB/kartona kārba. 1200 PCS 20GP, 2950 PCS 40HQ |
| Groza materiāls | PP plastmasa |
| Stieņa materiāls | dzelzs |
| Ritenis | kāpņu kāpšanas riteņi, 38mm / 75mm, PP / TPE, PP / PU |
| Logo | Pieņemt pielāgotu logotipu |


6 riteņu kāpņu kāpēju iepirkšanās ratiņu īpašības
1. Salokāms, viegli uzglabājams un ietaupiet vietu
2. Var būt Rolling, ar universāliem riteņiem priekšā un kāpņu kāpšanas riteņiem aizmugurē, viegli rullēt, bez piepūles
3. Var sēdēt, var atpūsties, kamēr iepirkšanās ir nogurusi.
4. Kāpšanas riteņi, nekad nav noguris, kāpjot pa kāpnēm ar smagām lietām
5. Daudzfunkcionāls, var izmantot lielveikalu iepirkšanās, ceļojumu, savvaļas kempings, auto kravas automašīna, pārvadāšanas pakete, utt
Lietojumprogrammuno 6 riteņu kāpņu kāpēju iepirkšanās ratiņiem
1. Uzglabāšana automašīnā: Ievietojiet to savā automašīnā ar lielu uzglabāšanas vietu, lai uzglabātu dažādus priekšmetus, lai saglabātu automašīnu tīru un sakoptu.
2. Ārā: Ideāla izvēle āra piknikam, var ne tikai pārvadāt vairāk lietu, bet arī izmantot kā pagaidu galdu un izkārnījumus ēšanas un spēļu kāršu spēlēšanai, radot ērtības un jautrību jūsu āra dzīvē.
3. Iepirkumu grozs: Var nēsāt dārzeņus un augļus, atbrīvot rokas un rokas iepērkoties, atvieglojot iepirkšanās dzīvi.
4. Biroja izmantošana: tā var uzglabāt dokumentus, grāmatas un citus priekšmetus, un riteņu dizains atvieglo pārvietošanos un uzlabo darba efektivitāti.
5. Komandējumi: Ērtais un kompaktais saliekamais koferis, IT soma, kas īpaši izstrādāta modernam biznesam, padara jūsu ceļojumu un izstādi vieglu un vienkāršu.


Universālie riteņi ar dažādām krāsām izvēlei

Mūsu rūpnīca
1. Vairāk kā 20 gadu pieredze datortehnikas un iepirkumu ratiņu nozarē, lieliska ražošanas jauda. Jauna rūpnīca dibināta Anhui 2019. gadā.
2. Produkta aprīkojums: Precīzas iesmidzināšanas mašīna, štancēšanas mašīna, kniežu mašīna, iekraušanas testēšanas mašīna, Sāls izsmidzināšanas apšuvuma testēšanas mašīna, cietības pārbaudes mašīna.
3. Pieredzējusi R& komanda, profesionāla 3D, 2D renderēšanā, prototipā un instrumentu ēšanā.
4. Servisa princips: "Ar visnopietnāko cenu un perfektiem pakalpojumiem, lai nodrošinātu labākos produktus". Biznesa filozofija: "Profesionāls, godprātīgs, uzticams"

Ražošanas iekārtas
1. Precīzas iesmidzināšanas mašīna
2. Štancēšanas mašīna
3. Kniedes mašīna
4. Iekraušanas testēšanas mašīna
5. Sāls izsmidzināšanas apšuvšanas testēšanas mašīna
6. Cietības pārbaudes mašīna.

Mūsu sertifikāts
ISO 9001 , ISO 14001, ROHS, patents.


Ražošanas tirgus
Ziemeļamerika, Dienvidamerika, Eiropa, Dienvidaustrumāzija/ Viduslaiki, Āfrika, Austrumāzija(Japāna/ Dienvidkoreja), Austrālija, iekšzemes
Populāri tagi: 6 riteņu kāpņu kāpēju iepirkšanās ratiņi, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošanai
Nosūtīt pieprasījumu











