
Riteņu iepirkumu grozs senioriem
Apraksts
Tehniskie parametri
Produkta informācija
| Vārds | riteņu iepirkumu grozs senioriem |
| Modeļa numurs | XJG8122-1 |
| Jauda | 52L |
| Kravnesība | 50 kg |
| Svars | 5,66 kg |
| Groza izmērs | L41*P35*A36,5 cm |
| Atvērts izmērs | L47*P41*A41,5 cm |
| Iepakojuma izmērs | L42*P42*A12 cm, 1 gab/kartona. 1200 PCS 20GP, 2950 PCS 40HQ |
| Groza materiāls | PP plastmasa |
| Stieņa materiāls | dzelzs |
| Ritenis | kāpņu riteņi, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logotips | Pieņemiet pielāgoto logotipu |



Senioru iepirkumu ratiņu ar riteņiem īpašības
1. Senioriem paredzētā iepirkumu ratiņa izmērs ir 41*35*36,5 cm atvērtā veidā, kas nodrošina perfektu vietu ikdienas preču pārvadāšanai.
2. Salokāmo ratiņu augstums salocītā veidā ir tikai 7cm, kas ir ērti glabāšanai vai izmantojami kā galds, sēdeklis vai krēsls, uzvarēja'neaizņem vietu.
3. Izgatavots no augstas kvalitātes PP plastmasas, stiprs un izturīgs, viegls un elastīgs, var pārvadāt 50 kg preču. Kāpņu kāpšanas riteņu dizains ietaupa darbaspēku, kad uzkāpjat augšstāvā ar daudzām lietām.
4. Daudzfunkcionāls, var izmantot kā pārnēsājamu instrumentu vai nesēju iepirkšanās, piknika, ceļojumu, bārbekjū uc Liels palīgs gan iekštelpās, gan ārā.
5. Pieejamas Muti krāsas, lielāka izvēle, kļūstot par jaunu iepirkšanās modi.
Pieteikumsno riteņu iepirkumu ratiņiem senioriem
1.Iepirkumu kaste: ērti lietojama lielveikalā vai zemnieku tirgū' pārvadā dārzeņus, augļus, produktus utt.
2.Sēdeklis izkārnījumos: var atpūsties, kad noguris no iepirkšanās
3.Outdoor: savvaļas kempingiem ne tikai nēsājiet lietas, bet arī var darboties kā galds, sēdeklis, padarot jūsu āra dzīvi vieglāku un ērtāku.
4. Automašīnas uzglabāšana: ievietojiet automašīnā, var uzglabāt dažādas lietas, padarīt jūsu automašīnu tīru un sakārtotu.
5. Biroja izmantošana: var sakārtot dažādas grāmatas un failus vai uzglabāt personīgās preces, piemēram, somas, krūzes utt.


Universālie diski ar dažādām krāsām pēc izvēles



Mūsu rūpnīca
1997. gada maijā tika dibināta Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
2002. gada maijā tika dibināta Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
2006. gada februārī visā pasaulē pieteicās preču zīmei “TENG”.
2008. gada jūlijā nokārtoja ISO9001-2000 starptautiskās kvalitātes sistēmas sertifikātu
2011. gada maijā iziet BV auditu
2017. gada martā ieguva ROHS 2.0 sertifikātu
2019. gada septembrī tika dibināts uzņēmums Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
2020. gada augustā Xingteng saņem vēl vienu izgudrojuma patentu, ko apstiprināja ASV patentu birojs.
Ražošanas iekārtas
1. Precīzijas iesmidzināšanas iekārta
2. Zīmogošanas mašīna
3. Kniedes mašīna
4. Iekraušanas pārbaudes iekārta
5. Sāls izsmidzināšanas pārklājuma testēšanas iekārta
6. Cietības pārbaudes iekārta.
Produkta pielietojums
Auto, Motociklu daļas&pastiprinātājs; Piederumi, Somas, Korpusi& Kastes, mēbeles, rūpnieciskais aprīkojums&pastiprinātājs; Sastāvdaļas, ražošana& Apstrādes iekārtas, instrumenti& Aparatūra, komerciālais aprīkojums.
Mūsu sertifikāts
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patents.
Ražošanas tirgus
Ziemeļamerika, Dienvidamerika, Eiropa, Dienvidaustrumāzija/Tuvie Austrumi, Āfrika, Austrumāzija (Japāna/Dienvidkoreja), Austrālija, iekšzemes

Populāri tagi: riteņu iepirkumu grozs senioriem, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošanai
Nosūtīt pieprasījumu







