3 riteņu kāpņu kāpšanas ratiņi
Apraksts
Tehniskie parametri
Produkta detaļas
| Vārds | 3 riteņu kāpšanas ratiņi |
| Modeļa numurs | XJG8130 |
| Jauda | 35L |
| Kravnesība | 50 kg |
| Groza izmērs | 30*40*31 cm |
| Atvērts izmērs | 34*59*44 cm |
| Iepakojuma izmērs | 92*39*60cm, 7gab kastītē |
| Konteiners | 900 gab 20GP, 2400 gab 40HQ |
| Materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Ritenis | 90 mm, PP/PVC |







Pieejamas krāsas

3 kāpšanas ratu kāpņu iezīmes
1. Trīs riteņu kāpņu ratiņi ir 30*44*93 cm, kad tie ir atlocīti, nodrošinot pienācīgu vietu dažādu preču pārvadāšanai, iepērkoties veikalā, lielveikalā vai zemnieku tirgū.
2. Pārnēsājamais grozs ir 30*8*93 cm salocīts, viegli uzglabājams jebkurā stūrī.
3. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija sakausējuma, izturīgs un viegls, var viegli pārvadāt 35 kg preces.
4. Viegli atverams un salokāms, ērts lietošanai pat vecāka gadagājuma cilvēkiem.
5. Četri universāli riteņi, viegli pārvietojami un ripojami, bez piepūles.
Mūsu rūpnīca
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. ir moderns grupas uzņēmums, kas sastāv no Jiaxing Xingteng Caster Co., Ltd. un Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., kurai ir neatkarīga pētniecība un izstrāde, neatkarīga ražošana un neatkarīga pārdošanas komanda.
Mūsu produkts
Lielveikalu iepirkšanās ratiņi, iepirkumu grozs, salokāmi ratiņi, loģistikas aprīkojums, ritentiņi un riteņi
Produkta pielietojums
Auto, motociklu detaļu&pastiprinātājs; Aksesuāri, somas, futrāļi&pastiprinātājs; Kastes, mēbeles, rūpnieciskais aprīkojums& Komponenti, ražošanas&pastiprinātājs; Apstrādes iekārtas, instrumenti&pastiprinātājs; Aparatūra, tirdzniecības aprīkojums.
Mūsu sertifikāts
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patents.
Ražošanas iekārtas
1. Precīzijas iesmidzināšanas mašīna
2. Štancēšanas mašīna
3. Kniedēšanas mašīna
4. Iekraušanas testēšanas mašīna
5. Sāls izsmidzināšanas pārklājuma pārbaudes mašīna
6. Cietības pārbaudes mašīna.
Ražošanas tirgus
Ziemeļamerika, Dienvidamerika, Eiropa, Dienvidaustrumāzija/ Tuvie Austrumi, Āfrika, Austrumāzija (Japāna/ Dienvidkoreja), Austrālija, Iekšzemes

Populāri tagi: Trīsriteņu kāpņu ratiņi, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošana
Nosūtīt pieprasījumu












