Salokāms iepirkumu grozs kāpšanai pa kāpnēm
Apraksts
Tehniskie parametri
Salokāmi iepirkumu rati kāpšanai pa kāpnēm
Neatkarīgi no tā, vai vēlaties doties uz pārtikas veikalu, veļas mazgātavu vai vienkārši vest preces no punkta A uz punktu B, saliekams iepirkumu grozs ir viens no katra pilsētnieka lielākajiem priekiem. Daudzi mīļi dēvē par "vecmāmiņu ratiņiem", vienkārši nēsājiet pārtikas preču kravu uz veikalu un no tā, lai saprastu šo ratiņu nepieciešamību un lietderību. (Ja kādreiz esat jutis, ka jūsu roka salūzīs no pirktā svara, jūs zināt, par ko es runāju...)
Tā kā personīgie iepirkumu rati kļūst arvien populārāki, jauno inovāciju rezultātā, gadu gaitā tie ir padarījuši tos lietotājam draudzīgākus, un tagad daudzi produkti ietver noņemamas somas ieliktņus, pārsegtus ieliktņus un riteņus, kas palīdzēs jums uzkāpt augšstāvā elegantāk.
Produkta informācija
| Vārds | salokāmi iepirkumu ratiņi kāpšanai pa kāpnēm |
| Modeļa numurs | XJG8122-1 |
| Jauda | 52L |
| Kravnesība | 50 kg |
| Svars | 5,66 kg |
| Groza izmērs | L41*P35*A36,5 cm |
| Atvērtais izmērs | L47*P41*A41,5 cm |
| Iepakojuma izmērs | L42*P42*A12 cm, 1 gab/kartona. 1200 PCS 20GP, 2950 PCS 40HQ |
| Groza materiāls | PP plastmasa |
| Stieņa materiāls | dzelzs |
| Ritenis | kāpņu riteņi, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logotips | Pieņemiet pielāgoto logotipu |

Saliekamā iepirkumu groza īpašības kāpšanai pa kāpnēm
1. Salokāms, viegli glabājams un ietaupa vietu
2. Var būt Ritošs, ar universāliem riteņiem priekšā un kāpņu riteņiem aizmugurē, viegli ripināms, bez piepūles
3. Var sēdēt, var atpūsties, iepērkoties noguris.
4. Kāpšanas riteņi, nekad nav noguris, kāpjot pa kāpnēm ar smagām lietām
5. Daudzfunkcionāls, var izmantot iepirkšanās lielveikalā, ceļošanai, savvaļas kempingiem, automašīnu kravas automašīnām, iepakojuma pārnēsāšanai utt.
Pieteikumsno salokāmiem iepirkumu ratiņiem kāpšanai pa kāpnēm
1. Uzglabāšana automašīnā
2. Pikniks brīvā dabā
3. Iepirkumu grozs
4. Biroja lietošana
5. Biznesa ceļojumi
Populāri tagi: salokāmi iepirkumu grozi kāpšanai pa kāpnēm, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošanai
Nosūtīt pieprasījumu











