Apraksts
Tehniskie parametri
Produkta informācija
| Vārds | palīdzīgu roku kāpņu kāpēju ratiņi |
| Modeļa numurs | XJG8130 |
| Jauda | 35L |
| Kravnesība | 50 kg |
| Groza izmērs | 30*40*31cm |
| Atvērtais izmērs | 34*59*44cm |
| Iepakojuma izmērs | 92*39*60cm, 7gab kartona kastītē |
| Konteiners | 900gab 20GP, 2400gab 40HQ |
| Materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Ritenis | 90mm, PP/PVC |







Pieejamas krāsas

Palīdzības rokas kāpņu kāpēju ratiņu īpašības
1. Palīdzīgo roku kāpņu ratiņu izmēri atlocītā veidā ir 30*44*93 cm, nodrošinot piemērotu vietu dažādu mantu pārnēsāšanai, iepērkoties veikalā, lielveikalā vai zemnieku tirgū.
2. Pārnēsājamo ratiņu izmēri salocītā veidā ir 30*8*93 cm, tos ir viegli uzglabāt jebkurā stūrī.
3. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija sakausējuma, izturīgs un viegls, var viegli pārvadāt 35 kg preces.
4. Viegli atverams un salokāms, ērts lietošanai pat gados vecākiem cilvēkiem.
5. Četri universālie riteņi, viegli pārvietojami un ripojami, bez piepūles.
6. Tas ir ļoti piemērots ikdienas pārtikas preču darbībām, iepirkšanās, veļas savākšanai vai ikdienas vilkšanai. Tas ir arī ļoti piemērots, lai dotos ar metro vai ātri nokļūtu stūra pārtikas preču veikalā, vietējā delikatesē, maiznīcā vai veikalā.
Mūsu rūpnīca
1997. gada maijā tika dibināta Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
2002. gada maijā tika dibināta Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
2006. gada februārī visā pasaulē pieteicās preču zīmei "TENG".
2008. gada jūlijā tika nokārtots ISO9001-2000 starptautiskās kvalitātes sistēmas sertifikāts
2011. gada maijā iziet BV auditu
2017. gada martā ieguva ROHS 2.0 sertifikātu
2019. gada septembrī tika dibināts uzņēmums Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
2020. gada augustā Xingteng saņem vēl vienu izgudrojuma patentu, ko apstiprinājusi ASV patentu birojs.

Populāri tagi: palīdzības rokas kāpņu kāpēju ratiņi, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošanai
Nosūtīt pieprasījumu











