Apraksts
Tehniskie parametri
Iepazīstinām ar roku stumjamu grozu iepirkšanās veikšanai: būtisks rīks jebkuram pircējam. Ar savu moderno dizainu un izturīgo konstrukciju šie ar roku stumjamie iepirkšanās ratiņi noteikti padarīs jūsu iepirkšanās ekskursijas ērtākas un ērtākas.
Rokas stumjamie grozi iepirkšanās vajadzībām ir izstrādāti, lai nodrošinātu maksimālu ērtību un komfortu. Ergonomiskā stūre lieliski iekļaujas jūsu rokā, nodrošinot jums perfektu satvērienu vieglai stumšanai.
Lielie, gumijotie riteņi ir paredzēti, lai viegli tiktu galā ar jebkuru virsmu, nodrošinot vienmērīgu ripošanu. Un ar vieglo metāla rāmi jūs varat viegli transportēt savus priekšmetus.
Rokas stumšanas grozs iepirkšanai ir paredzēts arī jūsu preču drošai glabāšanai. Spēcīgais metāla rāmis nodrošina ilgstošu aizsardzību jūsu pārvadājamām precēm. Regulējamās siksnas var pielāgot jebkura izmēra somai vai grozam, ļaujot uzglabāt jebkura izmēra priekšmetus. Un unikālais ratiņu dizains ļauj sakārtoti glabāt preces, ļaujot tiem ērti piekļūt, kad nepieciešams.
Rokas stumšanas grozs iepirkšanās veikšanai ir ideāls rīks jebkuram pircējam. Ar savu moderno dizainu, izturīgo konstrukciju un drošām uzglabāšanas iespējām šis grozs noteikti padarīs jūsu iepirkšanās braucienus ērtākus un ērtākus.
Iegādājieties iepirkšanās grozu ar roku jau šodien un izbaudiet efektīvāku un ērtāku iepirkšanās pieredzi.
| Vārds | Rokas stumjamie grozi pirkumiem |
| Modeļa numurs | AU240A |
| Jauda | 75L/100L/135L/140L/240L |
| Kravnesība | 120 kg |
| Svars | 19,2 kg |
| Izmērs | 1130*592*1080mm |
| Iepakojuma izmērs | 132 PCS 20GP, 380PCS 40HQ |
| Materiāls | Tērauds plus plastmasa |
| Ritenis | 5 collas, PU |
| Logotips | Pieņemiet pielāgoto logotipu |

Populāri tagi: rokas stumšanas ratiņi iepirkšanās, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošanai
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī



