Metāla iepirkumu grozs ar riteņiem
Šie ratiņi ir veidoti tā, lai tie būtu izturīgi un viegli, un tiem ir divi lieli riteņi, kas atvieglo manevrēšanu.
Apraksts
Tehniskie parametri
Iepazīstinām ar metāla iepirkumu grozu ar riteņiem — pilnīgi jaunu iepirkumu grozu, kas paredzēts, lai padarītu jūsu iepirkšanās pieredzi vienkāršāku un ērtāku. Šie ratiņi ir veidoti tā, lai tie būtu izturīgi un viegli, un tiem ir divi lieli riteņi, kas atvieglo manevrēšanu.
Ratiņu ietilpība ir līdz 50 mārciņām, tāpēc jūs varat viegli pārnēsāt visas savas pārtikas preces un citas preces.
Metāla iepirkumu grozs ar riteņiem ir izgatavots no izturīga, korozijizturīga tērauda, padarot to lieliski piemērotu lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām. Ratiņiem ir arī kompakts dizains, kas ļauj tos ērti novietot mājās vai automašīnas bagāžniekā.
Ratiņiem ir arī ērts rokturis un grozs ar vāku, kas nodrošina jūsu priekšmetu drošību un aizsardzību.
Metāla iepirkumu grozs ar riteņiem ir lieliski piemērots ikvienam, kam nepieciešams ātri transportēt preces no vienas vietas uz citu. Tā vieglais dizains ļauj to viegli transportēt un uzglabāt, un tā lielie riteņi atvieglo manevrēšanu. Ratiņiem ir arī grozs ar vāku un ērts rokturis, kas padara tos ērti pārnēsājamus.
Metāla iepirkumu grozs ar riteņiem ir lieliska izvēle ikvienam, kurš meklē pieejamu, izturīgu un ērtu iepirkumu grozu. Tā vieglais dizains ļauj to viegli transportēt un uzglabāt, un tā lielie riteņi atvieglo manevrēšanu. Turklāt tā korozijizturīgā tērauda konstrukcija padara to lieliski piemērotu lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām.
Pateicoties tā ērtajam rokturim un grozam ar vāku, jūs varat viegli pārnēsāt visas pārtikas preces un citas preces. Investējiet metāla iepirkumu grozā ar riteņiem jau šodien un padariet iepirkšanos vienkāršāku un ērtāku.
| Vārds | Metāla iepirkumu grozs ar riteņiem |
| Modeļa numurs | AU240A |
| Jauda | 75L/100L/135L/140L/240L |
| Kravnesība | 120 kg |
| Svars | 19,2 kg |
| Izmērs | 1130*592*1080mm |
| Iepakojuma izmērs | 132 PCS 20GP, 380PCS 40HQ |
| Materiāls | Tērauds plus plastmasa |
| Ritenis | 5 collas, PU |
| Logotips | Pieņemiet pielāgoto logotipu |

Populāri tagi: metāla iepirkumu grozs ar riteņiem, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošana
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī



