Salokāmi iepirkumu ratiņi
Apraksts
Tehniskie parametri
Šie saliekamie iepirkumu ratiņi ir izgatavoti no izturīga augstas kvalitātes polipropilēna, ar pretrūsas dzelzs rokturi un nodilumizturīgu un spiedienizturīgu TPE gumijas riteni, ar elastīgu rotāciju un labu amortizācijas veiktspēju. Tas ir piemērots visu veidu ceļiem, ieskaitot akliem ceļiem, bruģētiem ceļiem, zālāju ceļiem, nelīdzenu smilšakmens zemi utt. Kalpošanas laiks ir ļoti ilgs.
Produkta informācija
| Vārds | salokāmi iepirkumu ratiņi |
| Modeļa numurs | XJG8122-1 |
| Jauda | 52L |
| Kravnesība | 50 kg |
| Svars | 5,66 kg |
| Groza izmērs | L41*P35*A36,5 cm |
| Atvērts izmērs | L47*P41*A41,5 cm |
| Iepakojuma izmērs | L42*P42*A12 cm, 1 gab/kartona. 1200 PCS 20GP, 2950 PCS 40HQ |
| Groza materiāls | PP plastmasa |
| Stieņa materiāls | dzelzs |
| Ritenis | kāpņu riteņi, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logotips | Pieņemiet pielāgoto logotipu |



Salokāmo iepirkumu ratiņu īpašības
1. Kvalitatīvi materiāli-Pārnēsājamie iepirkumu ratiņi ir izgatavoti no kvalitatīvas, izturīgas un videi draudzīgas polipropilēna plastmasas, aprīkoti ar nerūsējošiem dzelzs rokturiem (stiprāki un vieglāki), un tos var vilkt horizontāli. Nodilumizturīgi un spiedienizturīgi gumijas riteņi ļauj viegli ripot uz jebkura ceļa seguma un nodrošina ilgu kalpošanas laiku.
2. Salokāms dizains-Saliekamie praktiskie ratiņi ir viegli salokāmi, izmēri ir 16,1 × 4,3 × 14,2 collas (aptuveni 5,66 kg), kas ir ērti ieliekami mugursomā vai rokā, lai apmierinātu faktiskās vajadzības. Ratiņus ir ērtāk atlocīt jebkurā laikā un vietā. Salokāmus rokas ratiņus var viegli novietot zem automašīnas, sienas un garāžas.
3. Šie ratiņi ir aprīkoti ar diviem noņemamiem 360° rotējošiem klusuma riteņiem priekšpusē, kas lietošanas laikā var viegli mainīt virzienu. Kāpņu aizmugurējie riteņi var palīdzēt uzkāpt pa kāpnēm vieglāk un ietaupot darbu. Riteņus var arī viegli izjaukt un nomainīt! Ratiņiem ir vāks, lai lietas būtu droši iekšā. Varat arī sēdēt uz vāka, lai atpūstos, kad esat noguris.
4. Daudzfunkcionāli salokāmi iepirkumu grozi ar 8 riteņiem, ne tikai piemēroti jebkurai pārtikas preču, tūrisma aprīkojuma un instrumentu pārvadāšanai. Tas ir piemērots arī koferiem, ūdenim pudelēs, sporta aprīkojumam, dārza piederumiem, pludmales aprīkojumam un virtuves piederumiem. To var izmantot transportēšanai, iepirkšanās, ceļošanai, pārnēsājamai uzglabāšanai, sēdvietām un kā krēslu.
Pieteikumsnolokāmi iepirkumu ratiņi
1.Iepirkumu kaste
2.Sēdeklis izkārnījumos
3.Ārā
4.Auto novietne
5. Ceļošana


Universālie diski ar dažādām krāsām pēc izvēles



Mūsu rūpnīcas vēsture
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. ir moderns grupas uzņēmums, kas sastāv no Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. un Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., kam ir neatkarīga izpēte un izstrāde, neatkarīga ražošana un neatkarīga pārdošanas komanda.
Ir profesionāla, efektīva, entuziasma pilna, mērķtiecīga un godīga darba komanda. Šobrīd uzņēmuma'tirdzniecības apjoms ar katru dienu pieaug, un tā klienti ir visā pasaulē. Tas ir ieguvis vietējo un ārvalstu klientu uzticību ar labu reputāciju.
Sirsnīgi aiciniet partnerus no visas pasaules sadarboties no visas sirds un radīt labāku nākotni!

Testēšanas mašīna

Sertifikāts
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patents.

FAQ
1. Kādus biznesa nosacījumus jūs varat veikt? Kādi būs jūsu maksājuma noteikumi?
Uzņēmējdarbības noteikumi: FOB, EXW, CNF/CFR.
Apmaksas nosacījumi: T/T, L/C, PayPal.
2. Vai es varu saņemt bezmaksas paraugus?
Jā, paraugi būs bez maksas, taču jums ir jāmaksā nosūtīšanas un muitošanas izmaksas.
3. Kāds būs jūsu izpildes laiks?
15-30 dienas esošajiem modeļiem; 30-45 dienas jauniem modeļiem.
4. Man ir jauni dizaini, vai varat atvērt veidnes?
Jā, mums ir profesionāla projektēšanas komanda. Vienkārši atgādiniet, ka būs pieprasītais daudzums.
5. WeneverimportfromChina, vai jūs varat mums palīdzēt sakārtot?
Protams. Mums ir arī profesionāli loģistikas tvaiki. Mēs varam palīdzēt klientam noorganizēt piegādi.
6. Kā ir ar jūsu produktu kvalitāti?
Par kvalitāti mums ir rūpnīcas QC&pastiprinātājs; QA komanda, un ir pieejama trešās puses sertifikācija.Populāri tagi: salokāmi iepirkumu ratiņi, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošanai
Nosūtīt pieprasījumu











