Pārtikas preču grozs
Apraksts
Tehniskie parametri
Produkta informācija
| Vārds | pārtikas preču iepirkumu grozs |
| Modeļa numurs | XJG8122-1 |
| Jauda | 52L |
| Kravnesība | 50 kg |
| Svars | 5,66 kg |
| Groza izmērs | L41*P35*A36,5 cm |
| Atvērts izmērs | L47*P41*A41,5 cm |
| Iepakojuma izmērs | L42*P42*A12 cm, 1 gab/kartona. 1200 PCS 20GP, 2950 PCS 40HQ |
| Groza materiāls | PP plastmasa |
| Stieņa materiāls | dzelzs |
| Ritenis | kāpņu riteņi, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logotips | Pieņemiet pielāgoto logotipu |



Pārtikas preču iepirkumu groza īpašības
1. Pārtikas iepirkumu groza izmērs ir 41*35*36,5cm atlocītā veidā, kas nodrošina piemērotu vietu instrumentu un preču pārnēsāšanai.
2. Saliekamo ratiņu augstums pēc salocīšanas ir tikai 7cm, kas ir ērti glabāšanai vai izmantošanai kā galds, sēdeklis vai pakāpiens.
3. Izgatavots no augstas kvalitātes polipropilēna, spēcīga un izturīga, viegla un elastīga struktūra, var pārvadāt 35 kg preču. Kāpņu kāpšanas riteņu dizains un dzelzs rokturis, viegli velkams un transportējams.
4. Daudzfunkcionāls, tiek uzskatīts par pārnēsājamu instrumentu/nesēju iepirkšanās, piknika, ceļojumu, bārbekjū utt.
Pieteikumsno pārtikas preču iepirkumu groza
1. Iepirkumu kaste, ērta lietošanai lielveikalā vai zemnieku tirgū, pārvadājot dārzeņus, preces utt.
2.Sēdeklis izkārnījumos, var atpūsties, kad noguris no iepirkšanās
3.Outdoor: savvaļas kempingiem ne tikai nēsājiet lietas, bet arī var darboties kā galds, sēdeklis, padarot jūsu āra dzīvi ērtāku un ērtāku.
4. Automašīnas uzglabāšana: ievietojiet automašīnā, var uzglabāt dažādas lietas, padarīt jūsu automašīnu tīru un sakārtotu.


Universālie diski ar dažādām krāsām pēc izvēles



Mūsu rūpnīca
1. Vairāk nekā 20 gadu pieredze datortehnikas un iepirkumu ratiņu nozarē, lieliska ražošanas jauda.
2. Produkta aprīkojums: Precīzijas iesmidzināšanas mašīna, štancēšanas mašīna, kniedes mašīna, iekraušanas testēšanas iekārta, Sāls izsmidzināšanas pārklājuma testēšanas mašīna, cietības pārbaudes mašīna.
3. Neatkarīga izpēte un izstrāde, neatkarīga ražošanas un neatkarīga pārdošanas komanda, profesionāla, efektīva, entuziasma pilna, mērķtiecīga un godīga darba komanda.
4. Pakalpojuma princips:" Ar vissaprātīgāko cenu un perfektiem pakalpojumiem nodrošināt vislabākos produktus". Biznesa filozofija:"Profesionāls, integritāte, uzticams"

FAQ
1. Vai jūs esat rūpnīca vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam profesionāls ražotājs un tirdzniecības uzņēmums kopš 1997. gada.
2. Vai es varu saņemt bezmaksas paraugus?
A: Jā, paraugi galvenokārt ir pieejami, ir jāmaksā par kravas pārvadāšanu.
3. Kā ir ar jūsu klientu apkalpošanu?
A: Mums ir pieredzējis produktu eksperts, lai sniegtu jums vislabāko pakalpojumu.
4.Kā es varu uzticēties jūsu kvalitātei?
A: Mūsu produkts ir izturējis ISO9001 kvalitātes sertifikātu, un produkts tiek pārdots visā pasaulē gadu desmitiem.
Populāri tagi: pārtikas preču iepirkumu grozs, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošana
Nosūtīt pieprasījumu










