Apraksts
Tehniskie parametri
Ietaupiet pūles un izmantojiet pārnēsājamo pārtikas preču iepirkumu grozu, lai ripinātu smagus priekšmetus. Saliekamie ratiņi nodrošina ātru un ērtu uzglabāšanas vietu gandrīz jebkuram projektam. Šie salokāmie ratiņi ir izgatavoti no smagas, vieglas plastmasas un var palīdzēt ilgstoši transportēt visas smagās preces. Teleskopa rokturis uz iepirkumu groza atvieglo ceļošanu. Iepirkumu groza aizmugurējie riteņi nodrošina gludumu uz ceļa. Šis iepirkumu grozs ir ļoti piemērots pārtikas preču, instrumentu, veļas, aprīkojuma utt. iekraušanai, lai palīdzētu jums dažādos veidos. Kad esat pabeidzis iepirkšanos, saliekamie ratiņi sabrūk un tos ir viegli uzglabāt jūsu mājā vai automašīnas bagāžniekā.
Produkta informācija
| Vārds | pārnēsājams pārtikas preču grozs |
| Modeļa numurs | XJG8069 |
| Jauda | 63L |
| Kravnesība | 50 kg |
| Svars | 2,9 kg |
| Groza izmērs | 52*32*38 cm |
| Atvērtais izmērs | 33*38*58cm (roktura garums: 42 cm) |
| Iepakojuma izmērs | 44,5*18*67 cm, 2 gab./kartona. 1043 PCS 20GP, 2534 PCS 40HQ |
| Groza materiāls | PP plastmasa |
| Stieņa materiāls | Alumīnijs |
| Ritenis | 90mm, PP/PVC |
| Krāsa | pilna krāsa, to var pielāgot pēc jūsu pieprasījuma |
| Logotips | Pieņemiet pielāgoto logotipu |
| Pieteikums | Iepirkšanās, pikniks brīvā dabā, birojs, skola utt |

Pārnēsājamo pārtikas preču iepirkumu groza īpašības
1. Pārnēsājamā pārtikas preču groza izmēri atlocītā veidā ir 52*32*38 cm, nodrošinot 63L vietu instrumenta un preču pārnēsāšanai.
2. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes polipropilēna, izturīgas, vieglas un elastīgas konstrukcijas.
3. Var izturēt līdz 50 KG, četru grozāmo riteņu dizains un alumīnija sakausējuma rokturis atvieglo vilkšanu un transportēšanu.
4. Var izmantot kā pārnēsājamu ērtu nesēju iepirkšanās, piknika, ceļojumu, bārbekjū utt.
Mūsu rūpnīca
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. ir mūsdienīgs grupas uzņēmums, kas sastāv no Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. un Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., kam ir neatkarīga izpēte un izstrāde, neatkarīga ražošana un neatkarīga pārdošanas komanda. Ir profesionāla, efektīva, entuziasma pilna, mērķtiecīga un godīga darba komanda. Šobrīd uzņēmuma tirdzniecības apmēri ar katru dienu pieaug, un tā klienti ir visā pasaulē. Tas ir ieguvis vietējo un ārvalstu klientu uzticību ar labu reputāciju.
Pakalpojuma princips: "Ar vissaprātīgāko cenu un perfektiem pakalpojumiem nodrošināt vislabākos produktus"
Biznesa filozofija: "profesionāls, godīgums, uzticams"
Sirsnīgi aiciniet partnerus no visas pasaules sadarboties no visas sirds un radīt labāku nākotni!
Mūsu priekšrocības
1. Mēs nodrošinām viena soļa pakalpojumu, dizainu, ražošanu un iepakošanu
2. Augstākā kvalitāte, konkurētspējīga cena un labs serviss
3. Bagātīga pieredze displeja plauktu projektēšanā un ražošanā
4. Videi draudzīgs materiāls, izturīga struktūra

Populāri tagi: pārnēsājams pārtikas preču grozs, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, cena, pārdošanai
Nosūtīt pieprasījumu










